Opinie o Mac Doktor

Poniżej niektóre opinie otrzymane od 2007 roku.

Obsługa Apple B2B
Szczerze polecam usługi Mac Doktora. Pan Michał od lat zajmuje się naszym firmowym sprzętem - od telefonów po stacje robocze. Ma ogromną wiedzę, świetnie zorganizowaną logistykę dostarczania i odbioru sprzętu. Jest także niezwykle responsywny. Zawsze polegam na jego rekomendacjach przy nowych zakupach. Profesjonalista w każdym calu!
– Aneta Berdzik
Zalany Macbook
Najlepsze miejsce we Wrocławiu do naprawy sprzętu Apple. W moim przypadku doszło do zalania Maca i tylko szybka reakcja Pana Michała pozwoliła mi uniknąć utylizacji komputera na części i wielu tysięcy zł straty. Maksymalna ocena za doskonały kontakt, trafną diagnozę i natychmiastowe rozpoczęcie naprawy. Komputer działa do dziś. Rekomenduje i polecam wszystkim.
– Tomasz Ressel
Odzyskiwanie Danych B2B
Jeden z pierwszych i najbardziej doświadczonych serwisów Apple we Wro - działają już chyba z 15 lat. Nigdy mnie zawiedli, Pan Michał to kopalnia wiedzy - zawsze doradzi, podpowie, potrafi naprawić wszystko i jeszcze odzyskać dane! Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Zdecydowanie warty polecenia!
– Red Frame
Serwis Apple Wrocław
Mój ulubiony serwis Maca we Wrocławiu. Mac Doktor od 15 lat rozwiązuje moje problemy z Apple.
– Grzegorz G
Naprawa Macbooka Wrocław
Pełna profeska, szybko i na temat. Polecam!
– Zbyszek Szuster
Naprawa Apple Wrocław
Najlepsze miejsce dla każdego jabłka! Mocno polecam!
– Grzegorz Górak
Porada Apple Wrocław
Polecam tego Pana! Serwis pierwsza klasa. Pan bezinteresownie doradził mi i odwiódł mnie od pomysłu, który nie był optymalny.
– Michał
Współpraca B2B Apple Wrocław
Jak zwykle pełen profesjonalizm i 10000% zadowolenia z mojej strony. Czy to naprawiamy koszmarnie zalanego laptopa, czy usuwamy wirusa lub odzyskujemy dane to wszystko idzie szybko i sprawnie.
– Arkadiusz Matuszak
Doradztwo Apple Wrocław
Porada w sprawie problemów z Apple Watch bardzo profesjonalna. Odpowiedź w przeciągu godziny. Wsparcie na najwyższym poziomie.
– Rafał Sokół
Serwis Apple Wrocław
Z prawdziwą przyjemnością znajduje się miejsca, którym można zaufać i z którymi można zostać na lata. Najwyższa jakość, świetne doradztwo i szybki czas realizacji usług.
– Maciej Baryski
Naprawa Apple Wrocław
Pełen profesjonalizm jak zawsze ! Polecam
– Artur Zdzierzyński
Obsługa Apple dla Firm Wrocław
Współpraca z Panem Michałem to czysta przyjemność. Profesjonalnie, rzetelnie, uczciwie i miło.
– Magdalena Łasak
Usługi Apple Wrocław
Serwis, do którego zawsze wracam! Polecony przez znajomych i godny zaufania.
– Izabela Cichońska
Serwis Apple Wrocław
Bardzo sympatyczny i pomocny Pan z serwisu, polecam z całego serca
– Monika J
Apple Wrocław
Polecam
– Maciej Tomaszczak
Naprawa Maca Wrocław
Super profesjonalnie bez ściemniania i naciągania☺️. Stanowczo polecam
– Dariusz Mulka
Naprawa Macbooka Wrocław
Wypełniłam formularz na stronie i dostałam rzetelną opinię z wyceną usługi. Mac Doktor zaproponował co można zrobić z usterką i szybko odpowiadał na maile, dostawałam nawet powiadomienia sms. Polecam
– Dorota Piotrowska
Naprawa Apple Wrocław
Rewelacyjny punkt serwisowy! Szybkie i sprawne działanie a w dodatku tylko konkrety. Mój MacBook postawiony w kilka godzin. Bardzo polecam Mac Doktora
– Piotr Matuszewski
Bateria Apple Wrocław
Wymiana baterii i serwis Apple z moich doświadczeń najlepsza.
– Piotr Butkiewicz
Pomoc Apple Wrocław
Najlepszy punkt serwisowy z jakim miałem do czynienia (a pracuję na macach od 10 lat). Usługa wykonana profesjonalnie. To co zwróciło moją uwagę bardzo dobra komunikacja nie pozostawiająca wątpliwości co powinieneś zrobić i jak działać.
– Andrzej Rabsztyn
Odzyskiwanie Danych Wrocław
Naprawa w ekspresowym tempie. Mac Doctor nie tylko naprawi to co chcesz ale jeszcze wykona dodatkowe czynności poprawiając dotychczasowe osiągi w cenie. Wyczerpujące porady i natychmiastowy kontakt to niesamowity plus i profesjonalizm! Na pewno będę wracał w razie problemów.
– Łukasz Tracz
Pomoc Apple Wrocław
Polecam, usługa profesjonalna i fachowa. Pan Michał zna się na rzeczy i ma duże doświadczenie. Konkret!
– Piotr Grzebień
B2B Apple Wrocław
Jakbym mógł dałbym i 10 gwiazdek. Naprawiam u Mac Doktora już kupę lat, myślę, że od 2014/5 roku. Pełen profesjonalizm i zawsze fachowe podejście do sprawy. Serdecznie każdemu z nagryzionym jabłkiem polecam ten serwis 🙂
– Szymon Gajda
[contact-form-7 id="707" title="Order Form"]